Головна

Nov 30, 2010

Безпрограшний вибір бруківка


Гранітна бруківка має відмінні показники з протидії ударних навантажень, вібрації, тиску, перепадів температур, є стійкою до впливу атмосферних опадів, тому оптимально годиться для мощення.

 

Категория: General
Разместил: vv

Безпрограшний вибір – бруківка

Гранітна бруківка має відмінні показники з протидії ударних навантажень, вібрації, тиску, перепадів температур, є стійкою до впливу атмосферних опадів, тому оптимально годиться для мощення.

Якщо подивитися на старі вулиці європейських міст, вимощені бруківкою з граніту, то ми побачимо, що за минулі століття, вони чудово збереглися, і виконують своє функціональне призначення до цих пір. Варто відзначити, що окрім високих характеристик міцності, бруківка з граніту має чудовий зовнішній вигляд, дозволяючи отримувати елегантні і приємні для ока покриття.

В даний час також важливим є той факт, що гранітна бруківка не розм'якшується в літній період і не випускає летючі продукти нафтового розпаду, як це відбувається з таким популярним в останні десятиліття асфальтом.

Згідно з останніми даними, при нагріванні асфальту понад 25 градусів за Цельсієм з його поверхні починають випаровуватися канцерогени, що завдає непоправної шкоди здоров'ю людей. Крім того, бруківка не заважає зеленим насадженням виробляти необхідну для їх росту водо-і газообмін.

Експлуатація бруківки не викликає ніяких особливих труднощів – її досить легко мити і обробляти. А про те, що термін експлуатації бруківки вимірюється навіть не десятиліттями, а століттями вже було сказано.

Бруківка має пористу структуру, тому при попаданні води на неї, волога стікає безпосередньо в підкладку і поверхня бруківки не піддається руйнуванню. Наявні на бруківці зазори дають можливість воді випаровуватися через плиткові перекриття, що обумовлює відсутність на поверхні бруківки калюж води.

Гранітну бруківку можна робити як вручну (що дає можливість використовувати її в приватному будівництві на невеликих за площею територіях), так і за допомогою пліткоукладочной техніки.

Якщо виникає необхідність у проведенні будь-яких ремонтних робіт, то тротуарна плитка з бруківки легко демонтується, а потім, після закінчення ремонту, також легко монтується назад. Тому бруківку найбільш оптимально застосовувати на ділянках, під якими прокладені всілякі підземні комунікації.

Колір брущатки може бути різним, при цьому насиченість кольору практично не змінюється з часом. Усі вищевикладені факти і гарантують затребуваність і популярність бруківки протягом довгого періоду часу.

 

 

Новини

Художественная резьба по камню позволяет в полной мере реализовать все имиджевые и эстетические потребности при оформлении интерьеров.

Резьба по камню — это технология, которая позволяет получать украшения, очень прочно ассоциирующиеся с аристократическим шиком и атмосферой уверенности и властности. Соответственно, использование данной технологии позволяет создать необходимую атмосферу и подчеркнуть финансовые возможности компании (при оформлении коммерческого помещения) или же престиж и статус владельца (при оформлении жилой недвижимости).

Стільки скільки існує людство, воно незмінно тяжіє до натурального каменю в будівельних справах. Перші печери в кам'янистих горах, перші знаряддя праці та полювання, грандіозні споруди, серед яких піраміди, Парфенон, тріумфальні арки і колони - все це з натурального каменю.

Торні породи в залежності від умов утворення поділяються на три групи: первинні (вивержені), вторинні (осадові) та видозмінені (перетворені).

 

Правильно доглядати за виробами з натурального каменю не проблематично, варто лише дотримуватися двох правил - захищати і очищати поверхню від забруднень і, час від часу, оновлювати зовнішній вигляд, використовуючи поліроль для каменю. Для очищення від плям і бруду невимушений камінь слід мити розчином із засобами для догляду за натуральним каменем.

 

Габіони: що та для чого?

Габіони - це об'ємні конструкції заводського виготовлення, виконані з оцинкованої металевої сітки (подвійного кручення з шестикутними осередками або з плетеної сітки з квадратними осередками), і розділені на секції за допомогою діафрагм, установлюваних всередині габіонів через кожен метр по довжині.

 

Гранітна бруківка має відмінні показники з протидії ударних навантажень, вібрації, тиску, перепадів температур, є стійкою до впливу атмосферних опадів, тому оптимально годиться для мощення.