Головна

Apr 12, 2014

Натуральний камінь в інтер'єрі


Стільки скільки існує людство, воно незмінно тяжіє до натурального каменю в будівельних справах. Перші печери в кам'янистих горах, перші знаряддя праці та полювання, грандіозні споруди, серед яких піраміди, Парфенон, тріумфальні арки і колони - все це з натурального каменю.

Категория: General
Разместил: vv

Стільки скільки існує людство, воно незмінно тяжіє до натурального каменю в будівельних справах. Перші печери в кам'янистих горах, перші знаряддя праці та полювання, грандіозні споруди, серед яких піраміди, Парфенон, тріумфальні арки і колони - все це з натурального каменю.

Споконвіку натуральний камінь залишався символом міцності, надійності і краси. Не згасло значення цього будівельно-оздоблювального матеріалу і сьогодні. Рідко коли дизайнерські роботи по оформленню ландшафту або фасаду будівель обходяться без кам'яної обробки. Нерідко побачити натуральний камінь можна і в оформленні інтер'єру внутрішніх приміщень.

Ще 300 років тому серед всіх різновидів оздоблювальних каменів, широко популярний був мармур. Причиною такого попиту було власне самі технічні властивості матеріалу. Він легко піддавався обробці і при цьому, не потрібно ніяких складних інструментів. Того ж, не можна було сказати про граніт, який також зводив погляди багатьох архітекторів і каменярів. Але, в силу того, що граніт занадто важкий в обробці, довгий час його потенціал залишався невідомим для майстрів обробників. Сучасні технології та інструменти XXI століття, дозволяють обробити найтвердіші і найскладніші з фізичної структури, матеріали.

Не виняток і граніт, який став широко використовуватися в останні роки для створення гранітних сходів, підлогових облицювальних покриттів, фасадних плит і.т.д. Весь процес обробки натуральних каменів, може включати себе шліфовку, різання матеріалу, ограновування для додання будь-яких форм.

На протязі століть людина, створюючи затишок і комфорт у своєму житлі, вдавалася до використання різних матеріалів. У більшості випадків це була деревина, яка з часом втрачала свій шик і блиск і починала тьмяніти. А в деяких випадках і зовсім деревина ставала причиною пожеж і обвалень будівель. Лише деякі могли дозволити собі обробку внутрішніх і фасадних приміщень, натуральним каменем. Граніт і мармур вважалися істинно аристократичним матеріалом. Сьогодні час змін. Те, що раніше було не досяжне, зараз доступно кожному. Мармур і граніт все частіше починають входити в ужиток нашого побутового життя. Все частіше через вікна будинків, можна побачити гранітні або мармурові підвіконня. Це презентабельно, це гарантує міцність навіть при високої вологості та сильному морозі.

Використання на кухні стільниці з мармурового каменя, додасть не тільки візуальний лиск приміщенню, але і буде нести практичну службу. Зокрема, мармурову стільницю зручно протирати, в неї не в'їдаються рідини або інша їжа. Завдяки тому, що мармур і граніт володіють високими характеристиками зносостійкості, а також практично не піддаються деформації від ударів, ці матеріали часто використовують в якостіпідлогового покриття. Не менш красиво і привабливо виглядають і сходи в котеджах, виконані з натурального каменю. Вогонь в каміні, облицьований натуральним каменем, буде виглядати живим і грайливим.

Натуральний камінь - природний матеріал, який здатний перетворити будь-яку будівлю, будь-яке приміщення в самий справжній царський зал. І, його доступність у ціновій політиці. Всі ваші фантазії дизайнерського рішення кімнатного інтер'єру, можна втілити з легкістю використовуючи натуральний камінь. головною перевагою такого матеріалу є його доступність у ціновій політиці. Всі ваші фантазії дизайнерського рішення кімнатного інтер'єру, можна втілити з легкістю використовуючи натуральний камінь.

 

Новини

Художественная резьба по камню позволяет в полной мере реализовать все имиджевые и эстетические потребности при оформлении интерьеров.

Резьба по камню — это технология, которая позволяет получать украшения, очень прочно ассоциирующиеся с аристократическим шиком и атмосферой уверенности и властности. Соответственно, использование данной технологии позволяет создать необходимую атмосферу и подчеркнуть финансовые возможности компании (при оформлении коммерческого помещения) или же престиж и статус владельца (при оформлении жилой недвижимости).

Стільки скільки існує людство, воно незмінно тяжіє до натурального каменю в будівельних справах. Перші печери в кам'янистих горах, перші знаряддя праці та полювання, грандіозні споруди, серед яких піраміди, Парфенон, тріумфальні арки і колони - все це з натурального каменю.

Торні породи в залежності від умов утворення поділяються на три групи: первинні (вивержені), вторинні (осадові) та видозмінені (перетворені).

 

Правильно доглядати за виробами з натурального каменю не проблематично, варто лише дотримуватися двох правил - захищати і очищати поверхню від забруднень і, час від часу, оновлювати зовнішній вигляд, використовуючи поліроль для каменю. Для очищення від плям і бруду невимушений камінь слід мити розчином із засобами для догляду за натуральним каменем.

 

Габіони: що та для чого?

Габіони - це об'ємні конструкції заводського виготовлення, виконані з оцинкованої металевої сітки (подвійного кручення з шестикутними осередками або з плетеної сітки з квадратними осередками), і розділені на секції за допомогою діафрагм, установлюваних всередині габіонів через кожен метр по довжині.

 

Гранітна бруківка має відмінні показники з протидії ударних навантажень, вібрації, тиску, перепадів температур, є стійкою до впливу атмосферних опадів, тому оптимально годиться для мощення.