Categories: General
      Date: Nov 30, 2010
     Title: Безпрограшний вибір бруківка
Гранітна бруківка має відмінні показники з протидії ударних навантажень, вібрації, тиску, перепадів температур, є стійкою до впливу атмосферних опадів, тому оптимально годиться для мощення.

 Безпрограшний вибір – бруківка

Гранітна бруківка має відмінні показники з протидії ударних навантажень, вібрації, тиску, перепадів температур, є стійкою до впливу атмосферних опадів, тому оптимально годиться для мощення.

Якщо подивитися на старі вулиці європейських міст, вимощені бруківкою з граніту, то ми побачимо, що за минулі століття, вони чудово збереглися, і виконують своє функціональне призначення до цих пір. Варто відзначити, що окрім високих характеристик міцності, бруківка з граніту має чудовий зовнішній вигляд, дозволяючи отримувати елегантні і приємні для ока покриття.

В даний час також важливим є той факт, що гранітна бруківка не розм'якшується в літній період і не випускає летючі продукти нафтового розпаду, як це відбувається з таким популярним в останні десятиліття асфальтом.

Згідно з останніми даними, при нагріванні асфальту понад 25 градусів за Цельсієм з його поверхні починають випаровуватися канцерогени, що завдає непоправної шкоди здоров'ю людей. Крім того, бруківка не заважає зеленим насадженням виробляти необхідну для їх росту водо-і газообмін.

Експлуатація бруківки не викликає ніяких особливих труднощів – її досить легко мити і обробляти. А про те, що термін експлуатації бруківки вимірюється навіть не десятиліттями, а століттями вже було сказано.

Бруківка має пористу структуру, тому при попаданні води на неї, волога стікає безпосередньо в підкладку і поверхня бруківки не піддається руйнуванню. Наявні на бруківці зазори дають можливість воді випаровуватися через плиткові перекриття, що обумовлює відсутність на поверхні бруківки калюж води.

Гранітну бруківку можна робити як вручну (що дає можливість використовувати її в приватному будівництві на невеликих за площею територіях), так і за допомогою пліткоукладочной техніки.

Якщо виникає необхідність у проведенні будь-яких ремонтних робіт, то тротуарна плитка з бруківки легко демонтується, а потім, після закінчення ремонту, також легко монтується назад. Тому бруківку найбільш оптимально застосовувати на ділянках, під якими прокладені всілякі підземні комунікації.

Колір брущатки може бути різним, при цьому насиченість кольору практично не змінюється з часом. Усі вищевикладені факти і гарантують затребуваність і популярність бруківки протягом довгого періоду часу.